آموزش مشاهده آنلاین و زنده مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ 
 
 
شایعات و گزارشات منتشر شده از دو گوشی گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung Galaxy S8) در طی هفته‌های گذشته، حتی هواداران این شرکت را نیز کلافه کرده‌اند؛ هر روز تصاویر و اطلاعات جدیدی از این محصولات منتشر می‌شود و پرچمداران سامی از این حیث رکوردار هستند! خوشبختانه رویداد رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ بسیار نزدیک است و پاسخ تمامی سوالات کاربران داده خواهد شد.

همانطور که در گذشته گفته بودیم، مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ و اس 8 پلاس در تاریخ 29 مارس 2017 (نهم فروردین ماه سال 96) برگزار می‌شود. این مراسم در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت محلی ما آغاز خواهد شد.

کره‌ای‌ها می‌خواهند در این مراسم از پرچمداران جدید و لوکس خود با طراحی منحصر به فرد رونمایی کنند. طراحی متفاوت و قابلیت‌های جالب، از جمله ویژگی‌های این پرچمداران به شمار می‌روند.

مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ را زنده تماشا کنید

همانطور که قبلا نیز اعلام شده بود، کره‌ای‌ها دو رویداد جداگانه را در شهرهای نیویورک و لندن برگزار می‌کنند. خیل عظیمی از علاقه‌مندان به این رویداد، توانایی حضور در آن را بنا به دلایل مختلف ندارند. با این حال سامسونگ سعی کرده است به روش‌های مختلفی این مشکل را برطرف کند. این روش‌ها را در ادامه لیست کرده‌ایم. پس از مطالعه آنها، بهترین روش را جهت تماشای رویداد رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ انتخاب کنید.

پخش زنده یوتیوب

همچون سایر رویدادهای بزرگ و جهانی دیگر، این مراسم نیز به صورت آنلاین و زنده در شبکه پرطرفدار یوتیوب (Youtube) پوشش داده می‌شود. در حال حاضر هنوز هیچ لینک ثابتی برای این رویداد در یوتیوب تعریف نشده است، اما به محض رخ دادن این اتفاق، شما را مطلع خواهیم کرد.

اپلیکیشن اختصاصی Unpaked 2017


برای دانلود این اپلیکیشن برای اندروید روی دانلود در زیر کلیک کنید.آموزش مشاهده آنلاین و زنده مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ 

علاوه بر راه‌های تماشای آنلاین و زنده مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ ، کره‌ای‌ها اپلیکیشن جدیدی را به صورت اختصاصی برای رویداد خود طراحی کرده‌اند که کاربران اندروید و می‌توانند از آن استفاده کنند؛ ساعاتی پیش نیز خبر معرفی این اپلیکیشن را در سایت پوشش دادیم.

در حال حاضر پس از نصب و اجرای اپلیکیشن، مدت زمان باقی‌مانده تا برگزاری رسمی رویداد را مشاهده می‌کنید. اما به محض شروع مراسم در تاریخ مشخص شده، قادر به تماشای آنلاین آن خواهید بود. علاوه بر این می‌توانید تیزرهای رسمی سامسونگ از محصولات جدیدش را در این برنامه تماشا کنید.

همچنین اگر جزء آن دسته از افراد خوش‌شانسی هستید که به این رویداد دعوت شده‌اید، این اپلیکیشن بارکد اختصاصی را تولید می‌کند که به کمک آن، افراد از صف‌های ثبت‌نام در رویداد راحت خواهند بود.

وب‌سایت اختصاصی سامسونگ برای رویداد

آموزش مشاهده آنلاین و زنده مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 سامسونگ 

در نهایت می‌توانید مراسم مربوطه را در سایت اختصاصی سامسونگ تماشا کنید. این کمپانی کره‌ای در حین برگزاری مراسم، صفحه‌ای را به پخش زنده آن در وب‌سایت خود اختصاص می‌دهد. اگر دو روش بالا، توجه شما را به خود جلب نکرد، پیشنهاد سوم ما استفاده از این صفحه است. امیدواریم از تماشای آنلاین و زنده مراسم رونمایی از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس لذت ببرید.

تکنولوژی | رسانه دانش وفناوری