انتشار تصاویر بسیار زیبا و واضح از گلکسی S8 سامسونگ

                                   

تصاویر جدید از گلکسی S8 سامسونگ
برای مشاهده تصاویر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

کمپانی دی برند که در زمینه تم و پوسته گوشی های هوشمند فعالیت می کند، با انتشار تصاویری واضح و جذاب از گلکسی s8 توجه علاقه مندان به این برند و محصول را به خود جلب کرد. 

این شرکت که به ساخت پوسته های زیبا معروف است در اقدامی عجیب تصاویر واضحی از این گوشی را بر روی سایت خود قرار داد. این اقدام عامدانه برای جلب توجه کاربران برای خرید گلکسی s8 به تبع آن خرید محصولات شرکت دی برند تلقی می شود.

در تصاویر منتشر شده می‌توانید جلو و پشت گوشی را به صورت واضح مشاهده نمایید. البته این تصاویر مورد جدیدی ندارند و برخی جزئیات مانند محل قرارگیری حسگر اثر انگشت و نبود لوگوی آزاردهنده‌ی سامسونگ در بخش جلوی گوشی را می‌توان مشاهده کرد. همچنین می‌توان دید که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تنها در ابعاد با یکدیگر تفاوت دارند.

جالب است بدانید که دی‌برند به هنگام معرفی پوسته‌های خود، گلکسی اس ۸ را یک شاهکار مهندسی دانسته و البته اشاره کرده که این گوشی جاذب شدید لکه‌های انگشت است و دلیل خرید پوسته را نیز این موضوع عنوان کرده است.


گلکسی اس ۸ روز ۹ فروردین ماه معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود هشتم اردیبهشت به صورت جهانی عرضه شود.تکنولوزی | رسانه دانش و فناوری